آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:

همه چی‌ از همه‌جا - معرفی نرم‌افزارهای ضدویروس رایگان

"تمامی مطالب این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد "

صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات

پشتیبانی آنلاین


------------MRM------------

--------------SASY-------------

--------------CYRUS-----------
-------------Farsi1---------

معرفی سایت به دوستان

 
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


Powered MRM

نویسندگان

آمار

کل مطالب ارسالی:
کل نویسندگان:
بازدید امروز:
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :
آخرین بازید :
آخرین بروزرسانی:

خوش آمدید
تبلیغات
| نویسنده: CYRUS

محافظت از کامپیوتر؛ مفت و مجانی

محافظت از کامپیوتر در برابر ویروس‌ها مهم است. یک ویروس چموش می‌تواند اطلاعات تجاری را از بین ببرد یا حتی اجرای معمولی سیستم‌عامل کامپیوتر را با مشکل مواجه کند. چیزی که لازم است، نصب بهترین نرم‌افزار آنتی‌ویروس است. خوشبختانه برخی از بهترین نرم‌افزارهای ضدویروس دنیا، رایگان هستند...............
 

اما چرا این آنتی‌ویروس‌های فوق‌العاده رایگان هستند؟ این آنتی‌ویروس‌ها تنها برای کاربران خانگی رایگان هستند و نگارش‌های پولی آنها با قابلیت‌های بسیار پیچیده و ارتقا یافته برای کاربران حرفه‌ای و تجاری است.

نکته: تمام‌ آنتی‌ویروس‌های موجود در این فهرست کامل بوده و از آوردن نرم‌افزارهای آزمایشی و اشتراک‌افزار (Shareware) خودداری شده است. اینها بهترین نرم‌افزارهای آنتی‌ویروسی هستند که کاملا رایگان بوده و درست همانند آنتی‌ویروس‌های گران مک‌آفی و نورتون کار می‌کنند.

1- AVG

آنتی‌ویــــروس رایگان AVG بهترین نرم‌افزار آنتی‌ویروس فعلی است. این نرم‌افزار همزمان می‌تواند جاسوس‌افزارها را شناسایی كند، ایمیل‌ و لینك‌ها را اسكن كند و تقویم زمانبندی برای اسكن سیستم داشته باشد. برای این آنتی‌ویروس هیچ نیازی به پرداخت هزینه نیست و تنها یك كلیك با بهترین آنتی‌ویروس رایگان فاصله دارید.

آنتی‌ویروس AVG با سیستم‌های عامل ویندوز7، ویندوز ویستا و ویندوز اكس‌پی همخوان است و قابلیت‌های زیادی از جمله به‌روزرسانی مرتب، نصب ساده و پایداری این نرم‌افزار را به یكی از بهترین برنامه‌های آنتی‌ویروس فعلی بدل كرده است. برای دانلود AVG به نشانی زیر بروید:

http://clicklinks.ir/29911a

2- AVAST

نرم‌افــــزار AVAST یكی یگر از آنتی‌ویروس‌های رایگان است كه قطعا می‌تواند در فهرست بهترین آنتی‌ویروس‌های رایگان قرار بگیرد. این آنتی‌ویروس نیز از آن دسته آنتی‌ویروس‌های رایگان است كه همه كار می‌كند و دو موتور تشخیص ویروس و جاسوس‌افزار دارد و كامپیوتر شما را در مقابل هرگونه خطر مرگ‌آوری تضمین می‌كند.

این آنتی‌ویروس با ویندوزهای 2000، اكس‌پی، ویستا و 7 همخوان است. این آنتی‌ویروس در خود تابع هیوریستیك نیز دارد و می‌تواند ویروس‌های ناشناخته را هم كشف كند. جالب است اشاره شود كه AVAST از سال 1988 در حال توسعه بوده و گفته می‌شود تاكنون بیشتر از تمام آنتی‌ویروس‌های دیگر روی سیستم‌های‌عامل نصب شده است.

نكته: هنگام نصب AVAST از شما می‌خواهد مرورگر كروم را نصب كنید. اگر علاقه‌مند به‌ این ‌كار نیستید بهتر است تیك آن را بردارید. همچنین رجیستر كردن نرم‌افزار AVAST اجباری است وگرنه 30 روز بیشتر نمی‌توانید از آن استفاده كنید. البته ثبت‌نام رایگان است و با ثبت‌نام می‌توانید بیشتر از 30 روز از این آنتی‌ویروس استفاده كنید. لینك دریافت AVAST در نشانی زیر یافت می‌شود:‌

http://clicklinks.ir/29911b

3ـ الزامات امنیتی مایكروسافت

الزامات امنیتی (Security Essentials) یــــكـــی از بهترین آنتی‌ویروس‌های رایگانی است كه در حال حاضر موجود است. مایكروسافت نسبتا در بازار آنتی‌ویروس‌ها تازه‌‌وارد به‌شمار می‌رود اما نباید بگذارید این اتفاق شما را بترساند. الزامات امنیتی نرم‌افزار بزرگی است كه سیستم را در مقابل تمام بدافزارها محافظت می‌كند و به‌طور خودكار به‌روز می‌شود و كاربری آن بسیار ساده است.

این آنتی‌ویروس برای ویندوزهای 7، ویستا و اكس‌پی قابل استفاده است. یكی از دلایل مهم استفاده از این آنتی‌ویروس این است كه مستقیما از خود مایكروسافت آمده و زیروبم ویندوز دستش است. دیگر این ‌كه دیدن وضعیت امنیت كامپیوتر در این آنتی‌ویروس بسیار ساده است. كافی است به آیكن آن نگاه كنید، اگر سبز بود همه چیز مرتب است؛ اگر قرمز بود، یك چیزی اشتباه است. الزامات امنیتی مایكروسافت از این بخش قابل دریافت است.

http://clicklinks.ir/29911c

4ـ آنتی‌ویروس كومودو

كومودو (Comodo) یكی دیگر از برنامه‌های فوق‌العاده ضدویروس و بهترین نرم‌افزارها بوده كه به‌سادگی می‌توان از آن استفاده كرد. كومودو خودش را بهترین آنتی‌ویروس بازار می‌نامد و آن را تضمین می‌كند. كومودو از یك فناوری اختصاصی به‌نام +Defense استفاده می‌كند و سیستم‌ را در مقابل تهدیدهای متخلف امن نگه می‌دارد.

كومودو در ویندوزهای 7، ویستا و اكس‌پی كار می‌كند و یكی از بهترین راه‌حل‌های امنیت سیستم در مقابل بدافزارها است. معمولا فایل‌های ناشناخته را تهدید در نظر می‌گیرد و این روش اغلب موثر و كارآمد است.

http://clicklinks.ir/29911d

5ـ اویرا

اویرای (Avira) شخصی در مقابل ویروس‌ها، تروجان‌ها، كرم‌ها، جاسوس‌افزارها، تبلیغ‌افزارها و دیگر انواع بدافزارها مقاوم است و این نرم‌افزار را به یك ضدبدافزار تمام عیار تبدیل كرده است و یكی از بهترین نرم‌افزارهای ضدویروس جهان است.

اویرا در ویندوز 7، ویستا و اكس‌پی كار می‌كند و حتی یك نسخه برای یونیكس نیز دارد. این آنتی‌ویروس همچنین توابع هیوریستیك هم دارد و استفاده از آن ساده است. تنها مساله ممكن، نصب اندكی پیچیده آن است كه باید با دقت انجام دهید.

نكته:‌ هنگام نصب آنتی‌ویروس اویرا، از شما می‌خواهد كه در وب‌سایت آن ثبت نام كنید، می‌توانید این كار را انجام ندهید، ثبت نام اجباری نیست.

http://clicklinks.ir/29911e

6ـ پاندا كلاود

پاندا كلاود (Panda Cloud) از چند نوع بدافزار شما را نجات می‌دهد:‌ ویروس‌ها، تروجان‌ها، كرم‌ها،‌ تبلیغ‌افزارها و... و درست همانند دیگر آنتی‌ویروس‌های رایگان دیگر در فهرست عمل می‌كند.

نقطه تفاوت پاندا با دیگر آنتی‌ویروس‌ها این است كه كار را از طریق كلاود (ابر) انجام می‌دهد و این یعنی اصل كار كه توسط آنتی‌ویروس انجام می‌شود و سیستم را كند می‌كند، در یك كامپیوتر دیگر انجام می‌شود. بنابراین كامپیوترتان می‌تواند 24ساعته تحت اسكن باشد و شما هم به‌‌كار خود برسید. پاندا در ویندوزهای 7، ویستا و اكس‌پی كار می‌كند.

نكته:‌ پاندا می‌خواهد یك تول‌بار نصب كرده و یاهو را صفحه خانگی شما كند. از این‌رو اگر نمی‌خواهید، مواظب صفحه مربوطه باشید و تیك‌های گزینه‌های یاهو و نوار ابزار پاندا را بردارید. هیچ‌كدام از این دو مورد برای اجرای پاندا ضروری نیستند.

http://clicklinks.ir/29911f

7- ایمونت پروتكت

ایمونت پروتكت (Immunet Protect) آنتی‌ویروسی خاص، مبتنی بر ابر و بسیار شبیه به پانداست. ایمونت پروتكت می‌تواند كامپیوتر را در مابل‌بات‌ها، كرم‌ها، ویروس‌ها، تروجان‌ها، ثبت‌كننده‌های كلید و جاسوس‌افزارها حمایت كند.

ایمونت روی ویندوز7، ویندوز ویستا و ویندوز اكس‌پی فعال می‌شود و باید تمام مدت به اینترنت متصل باشید. بنابراین اگر اینترنت پرسرعت دارید، سراغ این آنتی‌ویروس بروید. همچنین می‌توان این آنتی‌ویروس را كنار دیگر آنتی‌ویروس‌ها از جمله AVG و الزامات امنیتی مایكروسافت نصب كرد.

http://clicklinks.ir/29911g

8- دیجیتال دیفندر

دیجیتال دیفندر (Digital Defender) آنتی‌ویروس محبوبی نیست اما قطعا در حق آن ظلم شده است. این آنتی‌ویروس قطعا یكی از بهترین ضدویروس‌هایی است كه می‌توان به‌صورت رایگان تهیه كرد. این آنتی‌ویروس كامل است و روزانه به‌روز می‌شود.

دیجیتال دیفندر از ویندوز 7، ویستا و اكس‌پی پشتیبانی می‌كند و اندازه نصب آن بسیار كوچك است. روزانه دیتابیس ویروس‌ها را به‌روز می‌كند و قابلیت‌های ضدجاسوس‌افزار آن منحصربه‌فرد است.

http://clicklinks.ir/29911h

9- پی‌سی تولز

آنتی‌ویروس PC Tools امنیتی بسیار پایه‌ای علیه ویروس‌ها و دیگر بدافزارها دارد و خیلی شاهكار نیست، اما هنوز یكی از بهترین نرم‌افزازهای رایگان است كه می‌توان پیدا كرد.

این آنتی‌ویروس روی ویندوز7، ویندوز ویستا و ویندوز اكس‌پی بالا می‌آید. بزرگ‌ترین مشكلی كه با این آنتی‌ویروس خواهید داشت این است كه همواره هشداری دریافت می‌كنید مبنی بر این‌كه این نرم‌افزار آنقدرها هم كه فكر می‌كنید، رایگان نیست. البته اگر بخواهیم به نقاط مثبت آن نیز اشاره كنیم، باید گفت كه این آنتی‌ویروس آنقدر سبك است كه حتی حضور آن در فضای حافظه سیستم احساس نمی‌شود.

http://clicklinks.ir/29911i

 
تبلیغات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic